Heiro Rzeszów : Nbit Gliwice 2-7

poniedziałek, 18 listopad 2013 09:25

W minioną sobotę, gościliśmy w stolicy województwa podkarpackiego. Miasto Rzeszów położone na Wisłokiem przyjęło nas - jak się później okazało- bardzo gościnne. Ale po kolei – mecz zaczął się od 40 minutowego opóźnienia z powodu … braków kadrowych w obsadzie sędziowskiej.

Po długim oczekiwaniu spotkanie nie zaczęło się dla nas pomyślnie , gdyż po 11 minutach trzeba było gonić wynik ze stanu 2-0. Jednak do przerwy po zaciętej grze nasi zawodnicy ( a konkretniej po ładnych akcjach, Dimy Pidchenko , który po tym spotkaniu zrównał się z najlepszym strzelcem ligi ) zdołali wyrównać do stanu 2-2.
Po przerwie już tyko zawodnicy Nbitu wpisywali się na listę strzelców. Wynik 7-2 dla naszych odzwierciedla widoczną wczoraj różnicę klasy, za którą bardzo dziękujemy i prosimy o więcej w następnych meczach.

Poniżej telegraficzny zapis meczu:

Bramki: 9. Zegarowski (Depta), 11. Szpar (Depta) – 13. Pidczenko, 16. Pidczenko, 21. Musiał, 30. Pidczenko (Musiał), 31. Jagiełło (Chojnacki), 32. Morawski, 34. Musiał
Kartki: żółte: 8. Krawczyk (RZE), 34. Dejniak (RZE) – 2. Morawski (GLW), 23. Czech (GLW)

Heiro Rzeszów: 23. Beniamin Kozdraś, 91. Tomasz Zawora, 3. Mariano Konopka, 6. Sławomir Zegarowski, 7. Wojciech Dejniak, 9. Paweł Hady, 14. Łukasz Krawczyk, 15. Ireneusz Depta, 16. Damian Sadło, 20. Piotr Krawczyk, 21. Szymon Szpar.

Nbit Gliwice: 1. Emmanuel Kiełpin, 21. Marek Chojnacki, 18. Łukasz Jagiełło, 84. Tomasz Morawski, 10. Kamil Musiał, 89. Daniel Hajduk, 8. Tomasz Czech, 16. Kamil Krajewski, 11. Kamil Myśliwiec, 17. Adrian Struzik, 13. Miłosz Szatka, 14. Pidczenko.