Już znamy 16 finalistów MMP U-20

Już znamy 16 finalistów MMP U-20

środa, 13 listopad 2013 08:31

radycyjnie 11 listopada rozegrano turnieje eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20. Do finałów, które w dniach 20-22 grudnia odbędą się w Bochni, awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdego turnieju. Niestety w tym roku na serwisie www.futsalmmp.pl nie wprowadzano "na żywo" wyników poszczególnych grup, stąd nie znamy wszystkich dokładnych wyników.

Poznaliśmy jednak 14 drużyn, które dołączyły do gospodarzy z BSF Bochnia i ubiegłorocznego mistrza - KS Gniezno, i w przedświąteczny grudniowy weekend zagrają o medale w tej kategorii wiekowej. Losowanie grup turnieju finałowego zaplanowano na 20 listopada.

Grupa I - Gdańsk
    M P Br.
1. Pogoń 04 Szczecin
3 7 7-2
2. AZS Uniwersytet Gdański
3 5 8-2
3. Vamos Gdańsk 3 3 3-11
4. HP Kartuzy 3 1 3-6
Grupa II - Toruń
    M P Br.
1. Unisław Team PBDI 4 10 13-10
2. UKS Cityzen Poznań 4 8 12-5
3. Red Dragons Pniewy 4 7 12-6
4. FC TAF Euro-Drób Toruń 4 3 7-8
5. Red Devils Chojnice 4 0 5-20
Grupa III - Białystok
    M P Br.
1. Reprezentacja Podlaskiego ZPN U-20
4 9 12-9
2. AZS Uniwersytet Warszawski
4 7 13-10
3. Constract Lubawa 4 6 8-9
4. MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 6 12-12
5. Elhurt-Elmet Helios Białystok 4 1 6-11
Grupa IV - Mielec
    M P Br.
1. AZS UMCS Lublin
4 12 14-6
2. Wisła Krakbet Kraków
4 9 17-5
3. Ekom Futsal Nowiny 4 6 10-11
4. Góral Tryńcza 4 3 8-12
 5. Stal Mielec 4 0 10-25
Grupa V - Wieliczka
    M P Br.
1. Clearex Chorzów
4 9 13-5
2. Junior Hurtap Łęczyca
4 9 12-6
3. Solne Miasto Wieliczka 4 9 10-5
4. AF MPEC-Hesed Tarnów 4 3 9-11
5. AZS UŚ Katowice 4 0 7-24
Grupa VI - Tychy
    M P Br.
1. Gwiazda Ruda Śląska
4 9 18-7
2. Euromaster Chrobry Głogów
4 8 14-10
3. GKS Futsal Tychy 4 7 16-10
4. Nbit Gliwice 4 4 11-10
5. Gatta Active Zduńska Wola 4 0 2-24
Grupa VII - Bielsko-Biała
    M P Br.
1. Rekord Bielsko-Biała
2 6 7-1
2. GAF Jasna Gliwice
2 3 2-4
3. Remedium Pyskowice 2 0 2-6
    • NAutor:                                                                                                                                                http://futsal-polska.pl

 

Tabela

Nazwa zespołu
M BR PKT
1 Gatta Zduńska Wola 22 90 - 49 49
2 Pogoń '04 Szczecin 22 71 - 50 45
3 Rekord Bielsko - Biała 22 75 - 49 44
4 Red Devils Chojnice 22 78 - 51 37
5 FC Toruń 22 61 - 50 35
6 Nbit Gliwice 22 53 - 74 29
7 Red Dragons Pniewy 22 49 - 59 26
8 Gaf Omega Gliwice 22 50 - 57 26
9 Euromaster Chrobry Głogów 22 52 - 63 26
10 Clearex Chorzów 22 53 - 58 23
11 AZS UŚ Katowice 22 50 - 75 17
12 Gwiazda Ruda Śląska 22 41 - 88 9

Najlepsi strzelcy

11 Przemysław Dewucki
7 Taras Tarasovych
6 Michał Cygnarowski
6 Tomasz Starowicz
6 Robert Satora