Terminarz - Ekstraklasa 2015/2016

Zespół Data

1 kolejka

19-09-2015 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice4 : 1FC Toruń
4:1
FC Toruń
19-09-2015 18:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała4 : 2Pogoń '04 Szczecin
4:2
Pogoń '04 Szczecin
19-09-2015 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy4 : 2Euromaster Chrobry Głogów
4:2
Euromaster Chrobry Głogów
19-09-2015 19:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice4 : 1Gaf Omega Gliwice
4:1
Gaf Omega Gliwice
20-09-2015 17:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice5 : 3Gwiazda Ruda Śląska
Bramki Dominik Śmiałkowski1    
Bramki Damian Wojtas2    
Bramki Przemysław Dewucki1    
Bramki Zbigniew Mirga1    
Asysty Łukasz Jagiełło1    
Asysty Michał Cygnarowski1    
Asysty Zbigniew Mirga1    
Asysty Przemysław Dewucki1    
Rezerwa Łukasz Bogdziewicz1    
Rezerwa Tomasz Czech1    
Rezerwa Taras Tarasovych1    
Rezerwa Michał Kuźnik1    
5:3
Gwiazda Ruda Śląska
21-09-2015 19:30 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola6 : 3Clearex Chorzów
6:3
Clearex Chorzów

2 kolejka

25-09-2015 19:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów3 : 3Nbit Gliwice
    1Bramki Kamil Musiał
    2Bramki Przemysław Dewucki
    1Rezerwa Taras Tarasovych
    1Rezerwa Łukasz Bogdziewicz
    1Czerwona kartka Łukasz Jagiełło
    1Asysty Michał Cygnarowski
    1Asysty Łukasz Groszak
    1Asysty Tomasz Czech
3:3
Nbit Gliwice
26-09-2015 17:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska3 : 7Clearex Chorzów
3:7
Clearex Chorzów
27-09-2015 17:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice1 : 1Rekord Bielsko - Biała
1:1
Rekord Bielsko - Biała
27-09-2015 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice5 : 0AZS UŚ Katowice
5:0
AZS UŚ Katowice
28-09-2015 19:30 FC Toruń
FC Toruń 3 : 0Red Dragons Pniewy
3:0
Red Dragons Pniewy
28-09-2015 20:30 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin1 : 1Gatta Zduńska Wola
1:1
Gatta Zduńska Wola

3 kolejka

03-10-2015 18:00 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów0 : 1Pogoń '04 Szczecin
0:1
Pogoń '04 Szczecin
03-10-2015 18:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola4 : 2Gaf Omega Gliwice
4:2
Gaf Omega Gliwice
03-10-2015 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy3 : 1AZS UŚ Katowice
3:1
AZS UŚ Katowice
04-10-2015 18:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała2 : 0Red Devils Chojnice
2:0
Red Devils Chojnice
04-10-2015 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice2 : 1FC Toruń
Bramki Zbigniew Mirga1    
Bramki Przemysław Dewucki1    
Asysty Damian Wojtas1    
Asysty Michał Cygnarowski1    
Żółta kartka Michał Włodarek1    
Żółta kartka Przemysław Dewucki1    
Rezerwa Michał Kuźnik1    
Rezerwa Taras Tarasovych1    
Rezerwa Tomasz Czech1    
Rezerwa Łukasz Bogdziewicz1    
2:1
FC Toruń
05-10-2015 19:30 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów3 : 1Gwiazda Ruda Śląska
3:1
Gwiazda Ruda Śląska

4 kolejka

10-10-2015 17:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice1 : 1Clearex Chorzów
1:1
Clearex Chorzów
10-10-2015 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy1 : 1Rekord Bielsko - Biała
1:1
Rekord Bielsko - Biała
10-10-2015 19:00 FC Toruń
FC Toruń 6 : 4Euromaster Chrobry Głogów
6:4
Euromaster Chrobry Głogów
11-10-2015 16:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska1 : 4Pogoń '04 Szczecin
1:4
Pogoń '04 Szczecin
11-10-2015 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice5 : 1Gatta Zduńska Wola
5:1
Gatta Zduńska Wola
12-10-2015 19:30 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice6 : 1Nbit Gliwice
    1Bramki Michał Włodarek
    1Asysty Łukasz Jagiełło
    2Żółta kartka Przemysław Dewucki
    1Rezerwa Daniel Hajduk
    1Rezerwa Kamil Musiał
    1Rezerwa Michał Kuźnik
    1Czerwona kartka Przemysław Dewucki
6:1
Nbit Gliwice

5 kolejka

16-10-2015 18:30 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów6 : 1Red Devils Chojnice
6:1
Red Devils Chojnice
16-10-2015 19:30 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice0 : 6Rekord Bielsko - Biała
Żółta kartka Łukasz Groszak1    
Żółta kartka Kamil Musiał1    
Rezerwa Daniel Hajduk1    
0:6
Rekord Bielsko - Biała
17-10-2015 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów3 : 2AZS UŚ Katowice
3:2
AZS UŚ Katowice
17-10-2015 18:00 FC Toruń
FC Toruń 3 : 0Gwiazda Ruda Śląska
3:0
Gwiazda Ruda Śląska
18-10-2015 20:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice0 : 3Pogoń '04 Szczecin
0:3
Pogoń '04 Szczecin

6 kolejka

24-10-2015 17:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska2 : 3Gaf Omega Gliwice
2:3
Gaf Omega Gliwice
24-10-2015 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy5 : 3Clearex Chorzów
5:3
Clearex Chorzów
24-10-2015 19:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice5 : 3FC Toruń
5:3
FC Toruń
25-10-2015 17:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice3 : 3Gatta Zduńska Wola
Bramki Kamil Musiał1    
Bramki Michał Cygnarowski1    
Bramki Tomasz Czech1    
Żółta kartka Przemysław Dewucki2    
Czerwona kartka Przemysław Dewucki1    
Żółta kartka Michał Kuźnik1    
Żółta kartka Zbigniew Mirga1    
Żółta kartka Łukasz Groszak1    
Asysty Damian Wojtas1    
Asysty Przemysław Dewucki1    
Asysty Łukasz Jagiełło1    
Rezerwa Michał Kuźnik1    
Rezerwa Łukasz Bogdziewicz1    
3:3
Gatta Zduńska Wola
25-10-2015 18:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała4 : 1Euromaster Chrobry Głogów
4:1
Euromaster Chrobry Głogów
26-10-2015 19:20 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice3 : 3Pogoń '04 Szczecin
3:3
Pogoń '04 Szczecin

7 kolejka

30-10-2015 18:00 FC Toruń
FC Toruń 4 : 1Rekord Bielsko - Biała
4:1
Rekord Bielsko - Biała
30-10-2015 20:30 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin4 : 1Red Dragons Pniewy
4:1
Red Dragons Pniewy
31-10-2015 17:00 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów2 : 3Nbit Gliwice
    1Bramki Michał Włodarek
    1Bramki Tomasz Starowicz
    1Bramki Tomasz Czech
    1Rezerwa Łukasz Bogdziewicz
    1Asysty Tomasz Czech
    2Asysty Łukasz Jagiełło
    1Żółta kartka Michał Włodarek
    1Żółta kartka Łukasz Jagiełło
    1Żółta kartka Tomasz Starowicz
2:3
Nbit Gliwice
31-10-2015 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów1 : 4Gatta Zduńska Wola
1:4
Gatta Zduńska Wola
31-10-2015 19:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice2 : 2Red Devils Chojnice
2:2
Red Devils Chojnice
31-10-2015 20:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice3 : 3Gwiazda Ruda Śląska
3:3
Gwiazda Ruda Śląska

8 kolejka

07-11-2015 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy2 : 1Gaf Omega Gliwice
2:1
Gaf Omega Gliwice
07-11-2015 18:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola2 : 2FC Toruń
2:2
FC Toruń
08-11-2015 18:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała2 : 1AZS UŚ Katowice
2:1
AZS UŚ Katowice
08-11-2015 18:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska3 : 4Red Devils Chojnice
3:4
Red Devils Chojnice
08-11-2015 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice7 : 2Pogoń '04 Szczecin
Bramki Przemysław Dewucki3    
Bramki Robert Satora2    
Bramki Tomasz Czech1    
Bramki Tomasz Starowicz1    
Asysty Łukasz Jagiełło2    
Asysty Zbigniew Mirga3    
Asysty Przemysław Dewucki1    
Asysty Michał Cygnarowski1    
Żółta kartka Kamil Musiał1    
Żółta kartka Zbigniew Mirga1    
Rezerwa Daniel Hajduk1    
Rezerwa Michał Kuźnik1    
7:2
Pogoń '04 Szczecin
09-11-2015 19:30 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów3 : 3Euromaster Chrobry Głogów
3:3
Euromaster Chrobry Głogów

5 kolejka

11-11-2015 17:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola3 : 1Red Dragons Pniewy
3:1
Red Dragons Pniewy

9 kolejka

21-11-2015 00:00 FC Toruń
FC Toruń 3 : 3Clearex Chorzów
3:3
Clearex Chorzów
21-11-2015 00:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice5 : 2Nbit Gliwice
    2Bramki Tomasz Starowicz
    1Asysty Zbigniew Mirga
    1Asysty Łukasz Jagiełło
    1Żółta kartka Przemysław Dewucki
    1Żółta kartka Zbigniew Mirga
    1Rezerwa Daniel Hajduk
    1Rezerwa Łukasz Bogdziewicz
5:2
Nbit Gliwice
22-11-2015 18:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała6 : 2Gwiazda Ruda Śląska
6:2
Gwiazda Ruda Śląska
22-11-2015 18:30 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice4 : 1Red Dragons Pniewy
4:1
Red Dragons Pniewy
23-11-2015 19:30 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice1 : 5Gatta Zduńska Wola
1:5
Gatta Zduńska Wola
24-11-2015 19:30 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin5 : 3Euromaster Chrobry Głogów
5:3
Euromaster Chrobry Głogów

10 kolejka

28-11-2015 18:00 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów6 : 1AZS UŚ Katowice
6:1
AZS UŚ Katowice
28-11-2015 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy2 : 3Gwiazda Ruda Śląska
2:3
Gwiazda Ruda Śląska
28-11-2015 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice5 : 2Red Devils Chojnice
Bramki Michał Cygnarowski1    
Bramki Michał Cygnarowski1    
Bramki Łukasz Jagiełło1    
Bramki Przemysław Dewucki1    
Bramki Przemysław Dewucki1    
Asysty Michał Włodarek1    
Asysty Przemysław Dewucki2    
Asysty Tomasz Starowicz1    
Asysty Łukasz Groszak1    
Rezerwa Łukasz Bogdziewicz1    
5:2
Red Devils Chojnice
29-11-2015 14:00 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin2 : 2FC Toruń
2:2
FC Toruń
30-11-2015 19:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów3 : 3Gaf Omega Gliwice
3:3
Gaf Omega Gliwice
30-11-2015 19:30 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola3 : 2Rekord Bielsko - Biała
3:2
Rekord Bielsko - Biała

11 kolejka

04-12-2015 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice1 : 1Euromaster Chrobry Głogów
1:1
Euromaster Chrobry Głogów
04-12-2015 18:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola3 : 1Gwiazda Ruda Śląska
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
04-12-2015 19:30 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice2 : 6Pogoń '04 Szczecin
2:6
Pogoń '04 Szczecin
04-12-2015 20:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice2 : 0FC Toruń
2:0
FC Toruń
05-12-2015 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy1 : 3Nbit Gliwice
    2Bramki Michał Cygnarowski
    1Bramki Przemysław Dewucki
    1Asysty Kamil Musiał
    1Asysty Tomasz Czech
    1Asysty Taras Tarasovych
    1Rezerwa Daniel Hajduk
    1Rezerwa Damian Wojtas
1:3
Nbit Gliwice
05-12-2015 19:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała4 : 2Clearex Chorzów
4:2
Clearex Chorzów

12 kolejka

16-01-2016 17:00 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin2 : 2Rekord Bielsko - Biała
2:2
Rekord Bielsko - Biała
16-01-2016 18:00 FC Toruń
FC Toruń 2 : 2Red Devils Chojnice
2:2
Red Devils Chojnice
16-01-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów4 : 0Red Dragons Pniewy
4:0
Red Dragons Pniewy
16-01-2016 20:30 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów2 : 8Gatta Zduńska Wola
2:8
Gatta Zduńska Wola
17-01-2016 18:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska2 : 2Nbit Gliwice
    1Bramki Kamil Musiał
    1Bramki Robert Satora
    1Asysty Damian Wojtas
    1Asysty Zbigniew Mirga
    1Żółta kartka Damian Wojtas
    1Żółta kartka Michał Włodarek
    1Żółta kartka Przemysław Dewucki
    1Rezerwa Daniel Hajduk
2:2
Nbit Gliwice
18-01-2016 20:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice3 : 0AZS UŚ Katowice
3:0
AZS UŚ Katowice

13 kolejka

23-01-2016 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice1 : 3Euromaster Chrobry Głogów
Bramki Taras Tarasovych1    
Asysty Łukasz Groszak1    
Żółta kartka Damian Wojtas1    
Żółta kartka Taras Tarasovych1    
Rezerwa Daniel Hajduk1    
Rezerwa Denis Rogon1    
Rezerwa Michał Włodarek1    
Rezerwa Kamil Musiał1    
1:3
Euromaster Chrobry Głogów

14 kolejka

30-01-2016 18:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska1 : 0Euromaster Chrobry Głogów
1:0
Euromaster Chrobry Głogów
30-01-2016 18:00 FC Toruń
FC Toruń 6 : 2Nbit Gliwice
    1Bramki Przemysław Dewucki
    1Bramki Tomasz Czech
    1Asysty Kamil Musiał
    1Asysty Damian Wojtas
    1Żółta kartka Taras Tarasovych
    1Żółta kartka Taras Tarasovych
    1Żółta kartka Przemysław Dewucki
    1Rezerwa Robert Satora
6:2
Nbit Gliwice
30-01-2016 19:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice4 : 4Red Dragons Pniewy
4:4
Red Dragons Pniewy
30-01-2016 19:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice3 : 3Gatta Zduńska Wola
3:3
Gatta Zduńska Wola
31-01-2016 14:00 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin2 : 0Clearex Chorzów
2:0
Clearex Chorzów
31-01-2016 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice6 : 6Rekord Bielsko - Biała
6:6
Rekord Bielsko - Biała

13 kolejka

06-02-2016 00:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice1 : 4Red Devils Chojnice
1:4
Red Devils Chojnice
06-02-2016 00:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała4 : 5Gaf Omega Gliwice
4:5
Gaf Omega Gliwice
06-02-2016 00:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola4 : 3Pogoń '04 Szczecin
4:3
Pogoń '04 Szczecin
06-02-2016 00:00 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów4 : 0Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Gwiazda Ruda Śląska
08-02-2016 19:30 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy1 : 2FC Toruń
1:2
FC Toruń

15 kolejka

13-02-2016 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice1 : 1AZS UŚ Katowice
Asysty Tomasz Starowicz1    
Bramki Michał Włodarek1    
Rezerwa Daniel Hajduk1    
Rezerwa Łukasz Bogdziewicz1    
1:1
AZS UŚ Katowice
14-02-2016 14:00 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin6 : 3Gwiazda Ruda Śląska
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
14-02-2016 17:00 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów0 : 0Gaf Omega Gliwice
0:0
Gaf Omega Gliwice
14-02-2016 18:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała3 : 1Red Dragons Pniewy
3:1
Red Dragons Pniewy
14-02-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów4 : 3FC Toruń
4:3
FC Toruń
15-02-2016 19:30 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola4 : 2Red Devils Chojnice
4:2
Red Devils Chojnice

16 kolejka

19-02-2016 18:30 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin3 : 3Gaf Omega Gliwice
3:3
Gaf Omega Gliwice
20-02-2016 18:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy2 : 5Gatta Zduńska Wola
2:5
Gatta Zduńska Wola
20-02-2016 20:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice3 : 3Euromaster Chrobry Głogów
3:3
Euromaster Chrobry Głogów
21-02-2016 18:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska1 : 3FC Toruń
1:3
FC Toruń
21-02-2016 21:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice3 : 3Clearex Chorzów
3:3
Clearex Chorzów
22-02-2016 19:30 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała2 : 2Nbit Gliwice
    1Bramki Michał Cygnarowski
    1Bramki Michał Włodarek
    1Asysty Tomasz Czech
    1Asysty Kamil Musiał
    1Żółta kartka Taras Tarasovych
    1Żółta kartka Zbigniew Mirga
    1Rezerwa Denis Rogon
    1Rezerwa Robert Satora
    1Rezerwa Łukasz Bogdziewicz
    1Rezerwa Łukasz Jagiełło
    1Żółta kartka Michał Włodarek
2:2
Nbit Gliwice

17 kolejka

27-02-2016 16:00 FC Toruń
FC Toruń 2 : 2AZS UŚ Katowice
2:2
AZS UŚ Katowice
27-02-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów1 : 2Rekord Bielsko - Biała
1:2
Rekord Bielsko - Biała
27-02-2016 18:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice2 : 2Gwiazda Ruda Śląska
2:2
Gwiazda Ruda Śląska
27-02-2016 18:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola4 : 5Nbit Gliwice
   3’1Bramki Robert Satora
    2Bramki Robert Satora
    1Bramki Taras Tarasovych
    1Bramki Tomasz Czech
    1Asysty Przemysław Dewucki
    1Asysty Damian Wojtas
    1Asysty Łukasz Jagiełło
    1Asysty Tomasz Czech
    1Asysty Tomasz Czech
    1Rezerwa Daniel Hajduk
4:5
Nbit Gliwice
28-02-2016 17:00 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów2 : 3Red Dragons Pniewy
2:3
Red Dragons Pniewy
28-02-2016 18:00 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin3 : 3Red Devils Chojnice
3:3
Red Devils Chojnice

18 kolejka

05-03-2016 17:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska1 : 7AZS UŚ Katowice
1:7
AZS UŚ Katowice
05-03-2016 18:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola6 : 0Euromaster Chrobry Głogów
6:0
Euromaster Chrobry Głogów
05-03-2016 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice0 : 2Clearex Chorzów
Rezerwa Daniel Hajduk1    
Żółta kartka Przemysław Dewucki1    
0:2
Clearex Chorzów
06-03-2016 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice6 : 1Gaf Omega Gliwice
6:1
Gaf Omega Gliwice
06-03-2016 18:00 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała5 : 4FC Toruń
5:4
FC Toruń
07-03-2016 19:30 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy3 : 4Pogoń '04 Szczecin
3:4
Pogoń '04 Szczecin

19 kolejka

12-03-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów1 : 0Clearex Chorzów
1:0
Clearex Chorzów
12-03-2016 18:00 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin4 : 1Nbit Gliwice
    1Bramki Taras Tarasovych
    1Asysty Michał Włodarek
    1Żółta kartka Przemysław Dewucki
    1Rezerwa Daniel Hajduk
    1Żółta kartka Taras Tarasovych
4:1
Nbit Gliwice
12-03-2016 19:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice1 : 6Rekord Bielsko - Biała
1:6
Rekord Bielsko - Biała
13-03-2016 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice6 : 2Gwiazda Ruda Śląska
6:2
Gwiazda Ruda Śląska
13-03-2016 18:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice2 : 4Red Dragons Pniewy
2:4
Red Dragons Pniewy
14-03-2016 19:30 FC Toruń
FC Toruń 2 : 1Gatta Zduńska Wola
2:1
Gatta Zduńska Wola

20 kolejka

31-03-2016 19:30 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów0 : 3FC Toruń
0:3
FC Toruń
02-04-2016 00:00 Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy1 : 3Red Devils Chojnice
1:3
Red Devils Chojnice
02-04-2016 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice4 : 2Gaf Omega Gliwice
Bramki Tomasz Starowicz14’   
Bramki Tomasz Starowicz1    
Bramki Taras Tarasovych2    
Asysty Marek Chojnacki1    
Asysty Michał Cygnarowski1    
Asysty Tomasz Starowicz1    
Asysty Michał Włodarek1    
Żółta kartka Sebastian Szadurski1    
Rezerwa Daniel Hajduk1    
Rezerwa Łukasz Bogdziewicz1    
4:2
Gaf Omega Gliwice
02-04-2016 18:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska2 : 4Rekord Bielsko - Biała
2:4
Rekord Bielsko - Biała
02-04-2016 18:00 Gatta Zduńska Wola
Gatta Zduńska Wola8 : 3AZS UŚ Katowice
8:3
AZS UŚ Katowice
03-04-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów3 : 4Pogoń '04 Szczecin
3:4
Pogoń '04 Szczecin

21 kolejka

16-04-2016 19:00 AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice1 : 3Clearex Chorzów
1:3
Clearex Chorzów
17-04-2016 00:00 FC Toruń
FC Toruń 3 : 5Pogoń '04 Szczecin
3:5
Pogoń '04 Szczecin
17-04-2016 18:00 Gaf Omega Gliwice
Gaf Omega Gliwice6 : 4Euromaster Chrobry Głogów
6:4
Euromaster Chrobry Głogów
17-04-2016 18:00 Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice11 : 1Nbit Gliwice
   6’1Bramki Taras Tarasovych
   28’1Bramki Zbigniew Mirga
   30’1Bramki Michał Włodarek
   33’1Bramki Taras Tarasovych
    1Żółta kartka Marek Chojnacki
    1Żółta kartka Kamil Musiał
    1Rezerwa Robert Satora
    1Asysty Michał Włodarek
    1Asysty Michał Włodarek
    1Asysty Zbigniew Mirga
    1Asysty Zbigniew Mirga
11:1
Nbit Gliwice
17-04-2016 19:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska2 : 6Red Dragons Pniewy
2:6
Red Dragons Pniewy
18-04-2016 19:30 Rekord Bielsko - Biała
Rekord Bielsko - Biała2 : 7Gatta Zduńska Wola
2:7
Gatta Zduńska Wola

22 kolejka

23-04-2016 18:00 FC Toruń
FC Toruń 3 : 2Gaf Omega Gliwice
3:2
Gaf Omega Gliwice
23-04-2016 18:00 Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska3 : 5Gatta Zduńska Wola
3:5
Gatta Zduńska Wola
23-04-2016 18:00 Euromaster Chrobry Głogów
Euromaster Chrobry Głogów2 : 1Red Devils Chojnice
2:1
Red Devils Chojnice
23-04-2016 18:00 Clearex Chorzów
Clearex Chorzów1 : 6Rekord Bielsko - Biała
1:6
Rekord Bielsko - Biała
23-04-2016 18:00 Nbit Gliwice
Nbit Gliwice0 : 3Red Dragons Pniewy
Rezerwa Łukasz Bogdziewicz1    
0:3
Red Dragons Pniewy
23-04-2016 18:00 Pogoń '04 Szczecin
Pogoń '04 Szczecin2 : 1AZS UŚ Katowice
2:1
AZS UŚ Katowice

Tabela

Nazwa zespołu
M BR PKT
1 Gatta Zduńska Wola 22 90 - 49 49
2 Pogoń '04 Szczecin 22 71 - 50 45
3 Rekord Bielsko - Biała 22 75 - 49 44
4 Red Devils Chojnice 22 78 - 51 37
5 FC Toruń 22 61 - 50 35
6 Nbit Gliwice 22 53 - 74 29
7 Red Dragons Pniewy 22 49 - 59 26
8 Gaf Omega Gliwice 22 50 - 57 26
9 Euromaster Chrobry Głogów 22 52 - 63 26
10 Clearex Chorzów 22 53 - 58 23
11 AZS UŚ Katowice 22 50 - 75 17
12 Gwiazda Ruda Śląska 22 41 - 88 9

Najlepsi strzelcy

11 Przemysław Dewucki
7 Taras Tarasovych
6 Michał Cygnarowski
6 Tomasz Starowicz
6 Robert Satora